Кошик
660 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта
Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Запчастини Ford

Запчастини Ford дизель

Запчастини на мікроавтобуси Ford Transit / Ford Connect ціна відгуки

Купити запчастини Форд на дизельні легкові автомобілі і мікроавтобуси ціна відгуки

Як сучасна компанія, ми раді надати Вам, в тому числі онлайн, всю інформацію про нові запчастини для дизельного Ford. Наш інтернет-магазин diesel.ck.ua веде багаторічну, орієнтовану на клієнта, діяльність в автомобільному секторі. Ми є фахівцями з торгової марки Ford з великою базою оригінальних запчастин і аксесуарів Ford. Ми концентруємося на марки Ford, але у нас також є професійні, компетентні знання про інших марках дизельних автомобілів, представлених в Україні, і склад запчастин для них.

Пропонуємо для покупців деталі приводів дизельного двигуна ford, запчастини для паливних систем дизельного ford, деталі ходової частини для дизельного ford, такі запчастини для двигунів, як поршні дизельного автомобіля ford та інші.

Всі деталі, які ми продаємо, відрізняються високою якістю. Ваш дизельний Ford є інвестицією - створюйте свої інвестиції кращими запчастинами для дизеля в Україні за найкращою ціною та з гарантією!

Ford Orginal запасні частини та аксесуари.

Оригінальні запчастини та аксесуари Ford розроблені спеціально для Вашого Ford. Вони відповідають стандартам безпеки і надійності Ford. Виробник гарантує якість всіх оригінальних автомобільних деталей Ford, придбаних Вами, за винятком дефектів матеріалів або виготовлення. Гарантія поширюється на запчастини, які встановлюються сертифікованими СТО з дотриманням всіх умов монтажу.

1 рік гарантії Ви отримуєте на наступні запчастини:

  1. Вихлопна система
  2. Деталі зчеплення
  3. Амортизатори / стійки

Ми пропонуємо вам:

  • Якісні оригінальні запчастини Ford та інші бренди за розумними цінами
  • Швидка доставка і доступність
  • Персональна турбота про клієнтів
  • Оптимальна гарантія виробника

Для обробки замовлення нам обов'язково потрібен номер шасі - ідентифікаційний номер автомобіля, Vin-Code.

Щоб Ваш Ford зберіг найкращі робочі характеристики, для ремонту слід використовувати спеціально виготовлені компоненти - оригінальні запчастини Ford. Вони мають те ж якість, продуктивність і придатність, що і компоненти, які використовуються для нових транспортних засобів, і, в основному, укомплектовані і легко доступні.

Оригінальні запчастини Ford - це запчастини, які використовувалися на заводі для складання вашого автомобіля. З оригінальними деталями немає жодних сумнівів щодо якості, відповідності або функціональності. Замовляйте оригінальні запчастини Ford на diesel.ck.ua.

Рецепт успіху нашої компанії – це не тільки привабливий асортимент запчастин Ford, але і прагнення завжди зробити наш сервіс трохи краще, ніж ви могли очікувати.

На додаток до оригінальних запчастинах, інтернет-магазин diesel.ck.ua пропонує покупцям широкий спектр запчастин альтернативних виробників, запчастини б/у та відремонтовані деталі.

Майстерня Diesel.

Надайте Ваш Ford нашим фахівцям для технічного обслуговування або ремонту. Компетентні, навчені майстри-механіки кваліфіковано виконають необхідні роботи на Вашому автомобілі.

Ми пропонуємо Вам чудовий сервіс:

- Сервісні роботи (інтервали обслуговування у відповідності з технічними умовами виробника)

- Відповідні дати, мінімальний час очікування

- Точні ціни, узгодження та пояснення запланованої роботи

- Зручний для клієнтів час заїзду на ремонт

- Докладне пояснення рахунку та виконаної роботи

- Конкурентоспроможні продукти та послуги

- Низькі витрати на ремонт старих автомобілів

Наша майстерня, наші кваліфіковані фахівці пропонують кращі умови для першокласного, швидкого і надійного обслуговування приводів дизельного двигуна ford, паливних систем дизельного ford.

Сервіс і орієнтація на клієнта дуже важливі для майстерні Diesel. Як визнаний постачальник автомобільних послуг, наша команда доступна для Вас у будь-який час і завжди компетентно вирішить будь-яке питання, пов'язаний з дизелем.

Щоб підтримувати відмінний стан і уникнути непередбачених витрат на ремонт, Ви повинні обов'язково дотримуватися рекомендовані інтервали технічного обслуговування. І тоді Ваш автомобіль (новий або старий) залишається в тренді, зберігає свою вартість, і Ви уникаєте більш дорогих ремонтів.

Як можна довше зберігайте вартість свого автомобіля і навіть збільшуйте її при перепродажі, дотримуючись своєчасного обслуговування.

Для владельцев старых автомобилей мы предлагаем техническое обслуживание и ремонтные работы по разумным ценам. Многие водители старых автомобилей придают большое значение тому факту, что цены на ремонт должны быть настолько низки, насколько это возможно, и выполняется только самая необходимая работа. Для Вас особенно важно, чтобы стоимость ремонта находилась в благоприятной зависимости от остаточной стоимости автомобиля. Мы предлагаем правильные решения по обслуживанию и ремонту автомобилей всех возрастов по разумным ценам.

Наслаждайтесь беззаботным удовольствием от вождения!

в виде спискав виде галереи

                   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner