Кошик
635 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

 

1.            Загальні положення

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://diesel.ck.ua , надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазина, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі автозапчастин, технічних рідин, мастил, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним відповідно ст. 633 и ст. 641 Громадянського кодексу України і є еквівалентом «усної згоди» та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності до ст. 642 Громадянського кодексу України повним та беззаперечним прийняттям вимог даного договору-оферти, що підтверджує укладання Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем сплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (чи іншим способом) товару.

1.5. В даній оферті, якщо контекст не потребує іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:

«Інтернет-магазин» — сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної та оптової  купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем з запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

«Продавець» — організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, що здійснює продаж товару.

«Товар» — продукція, що пропонується  до продажу та розміщена на сайті https://diesel.ck.ua

«Покупець» — фізична та/або юридична особа, що здійснює замовленні на сайті https://diesel.ck.ua

«Отримувач» — фізична та/або юридична особа, що визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

«Акцепт» — повне та беззаперечне прийняття Покупцем умов Договору.

«Замовлення» — окремі позиції із асортиментного переліку Товару, що вказані Покупцем при оформленні замовлення на сайті.

2.            Предмет Договору

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару відповідно до діючого прейскуранта, який опублікований на сайті https://diesel.ck.ua, а Покупець сплачує та приймає Товар у відповідності до вимог діючого Договору.

3.            Порядок оформлення замовлення

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт у робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення вартість доставки не входить.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладання дійсного Договору з Продавцем.

3.2.2. Покупець сплачує вартість замовлення на карту, готівкою при отриманні в офісі перевізника, готівкою при отриманні само вивозом.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, що вказані на сайті https://diesel.ck.ua є діючими на момент здійснення замовлення.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. Доставка замовлення виконується за попереднім узгодженням з Отримувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання й доставки замовлень буде повідомлений Продавцем в телефонному режимі.

4.            Обмін та повернення

4.1. Закон України «Про захист прав споживачів» дає право обміняти або повернути товар відповідної якості, придбаний в нашому магазині на протязі 14 діб, не рахуючи дня придбання товару.

5.            Відповідальність

5.1. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, рішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуютьсяу відповідності до діючого українського законодавства.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner