Підшипник маточини Mercedes Sprinter 208-414 задньої
2 580 ₴
1 935 ₴
- Під замовлення
- Код: EVRU5446
Відправка з 12 травня 2026- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Підшипник задньої маточини Mercedes Sprinter, VW LT
Характеристики:
- Внутрішній діаметр 49 mm
- зовнішній діаметр 84 mm
- ширина 48 мм
Оригінальні номери:
Volkswagen 2D0 501 319, 2D0501319
Mercedes 011 981 89 05, 011 981 90 05, 011 981 91 05, 0119818905, 0119819005, 0119819105,
015 981 55 05, 0159815505, 017 981 46 05, 0179814605, 902 350 00 68, 9023500068, A 011 981 89 05, A 011 981 90 05, A 011 981 91 05, A 015 981 55 05, A 017 981 46 05, A 902 350 00 68, A0119818905, A0119819005, A0119819105, A0159815505, A9023500068
Застосування:
Mercedes Sprinter 416 CDI 2002-
Mercedes Sprinter 2-T (901, 902), Sprinter 3-T (903), Sprinter 4-T (904) 208-414 2.1D - 2.9D 1995- 2006
Mercedes G (W461), G (W463)
Volkswagen LT 28-35 II, LT 28-46 II 2.8TDI 1996-, 2.5 D 1995-
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | EVRU5446 |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Основні | |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність з | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Volkswagen LT 28-35 I (281-363) 1975-1996, Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
- Ціна: 1 935 ₴



