Підшипник передньої маточини Mercedes Sprinter 208-416
1 700 ₴
1 275 ₴
- В наявності
- Код: EVRU4076
- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Підшипник ступиці передньої Mercedes Sprinter 2,2 CDI
Виробник Ruville (Німеччина)
Характеристики:
- Внутрішній діаметр 41.275
- зовнішній діаметр 73,431
- ширина 19,81
- Підшипники конусні
Застосування:
Mercedes T1 (602), T1/TN, T2/LN1, VARIO 2.1 D-2.9 D 1995 - 2010
Mercedes Sprinter 416CDI 2002-
Mercedes Sprinter 2-T (901, 902), Sprinter 3-T (903), Sprinter 4-T (904), Sprinter 208, 307,308,309,310, 408, 412, 414 2.3 D - 3.0 D 04.77-02.96
Volkswagen LT28/35/46 1996-
Volkswagen 2.8 TDI 2006-
Volkswagen LT 28-35 II, LT 28-46 II
Доставку здійснюємо в день замовлення будь-яким зручним для Вас перевізником, при наявності товару на складі. При умові купівлі на суму понад 1500 грн і повної передоплати - доставка безкоштовна.
Постачання автозапчастин здійснюється у всі міста і області України зі складу в Черкасах: Вінниця, Дніпро, Донецька область, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Луганська область, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші населені пункти України
Контактна інформація: 050-539-18-98, 097-389-26-22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Ширина | 19.81 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 41.275 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.431 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Код запчастини | EVRU4076 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz T1 (601) 1977-1996, Mercedes-Benz T1 (602) 1977-1996, Volkswagen LT 28-35 II (2DB 2DE 2DK) 1996-2006, Volkswagen LT 28-46 II (2D_) 1996-2006 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
| Серія | SPRINTER 2-t (901, 902) 1995-2006 |
| Сумісність з: | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006 |
- Ціна: 1 275 ₴







