Прокладка головки блоку Opel Kadett Vectra 1.7D 1.40mm / 1 мітка
638 ₴
478,50 ₴
- В наявності
- Код: CH0369A
+380 (97) 389-26-22
Viber- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку Opel Kadett, Vectra 1,7 D 1-отвір 1,40 мм

- Товщина [мм]: 1,40 мм
- Діаметр [мм]: 84 мм
- Одна мітка
Використовується в автомобілях:
Opel: Astra, Kadett, Vectra
Vauxhall: Astra, Astramax, Astravan, Cavalier
Використовується в двигунах:
17 D 1700 ccm; Дизель; Циліндр: 4
17 DR Дизель; Циліндр: 4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Kadett |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BGA |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | CH0369A |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996 |
| Довжина | 426 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993, Opel KADETT E Kasten (37_ 47_) 1984-1993 |
| Марка | Opel |
| Модель | Kadett |
| Серія | KADETT E Kasten (37_, 47_) 1984-1993 |
| Сумісність з: | Opel VECTRA A CC (88_ 89_) 1988-1995, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel KADETT E CC (33_ 34_ 39_ 43_ 44_ 49_) 1984-1993, Opel KADETT E Caravan (35_ 36_ 45_ 46_) 1984-1991, Opel KADETT E Cabriolet (43B_) 1986-1993, Opel KADETT E Kasten (37_ 47_) 1984-1993, Opel KADETT E Combo (38_ 48_) 1986-1994 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478,50 ₴



