Прокладка головки блоку Opel Vectra, Isuzu 1,7 D/TD 1,5 mm Ajusa

від 3 300 ₴
від 2 475 ₴
- Під замовлення
- Код: 10071320
Відправка з 04 травня 2026- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Прокладка головки блоку Opel Astra, Corsa, Isuzu Gemini 1,7 D/TD 4EE1/4EE1-T
Ajusa 10071320
2 отвори, товщина 1,5 мм
Ширина (мм): 155 мм
Діаметр [мм]: 80 мм
Кількість пазів/ отворів: 2
Товщина [мм]: 1,50 мм
Довжина [мм]: 395 мм
Вага [р]: 100 г
Виставлення зазору поршнів від [мм]: 0,72 мм
Виставлення зазору поршнів до [мм]: 0,78 мм
Використовується в автомобілях:
Mazda: 323
Opel: Astra, Combo, Corsa, Vectra
Vauxhall: Astra, Cavalier, Combo, Corsa, Corsavan, Vectra
Використовується в двигунах:
Isuzu:
17 D 4EE1 OHC 1699 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Mazda:
4EE1-T 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Opel:
17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
Vauxhall:
17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
X 17 DT (TC4EE1) [60 kW (82 PS); 1686 ccm; Дизель; Циліндр: 4
| Асортимент запчастин за марками автомобілів нашого інтернет-магазину | ![]() |
| Запчастини до дизельних паливних систем іномарок в нашому інтернет-магазині | ![]() |
| Моторні масла для замовлення в нашому інтернет-магазині | ![]() |
| Антифризи, концентрати,охолоджуючі рідини в нашому інтернет-магазині | ![]() |
Доставку здійснюємо в день замовлення будь-яким зручним для Вас перевізником, при наявності товару на складі. При умові купівлі на суму понад 1500 грн і повної передоплати - доставка безкоштовна.
Постачання автозапчастин здійснюється у всі міста і області України зі складу в Черкасах: Вінниця, Дніпро, Донецька область, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Луганська область, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші населені пункти України
Контактна інформація: 050-539-18-98, 097-389-26-22

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Код запчастини | 10071320 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.78 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Opel CORSA B (73_ 78_ 79_) 1993-2002, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel COMBO (71_) 1994-2001 |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA A (86_, 87_) 1988-1995 |
- Ціна: від 2 475 ₴







