Прокладка ГБЦ Opel Vectra/Isuzu 1.7D/TD 1.40mm 0-отв.


3 410 ₴
2 557,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 10071300
Відправка з 07 травня 2026- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Прокладка головки блоку Opel / Isuzu 1,7D/TD 4EE1/4EE1-T 0! 1,40mm

- Товщина [мм]: 1,40 мм
- Конструкція прокладки: металічна ущільнююча
- Діаметр [мм]: 80,50 мм
- Виступ поршня від: 0,58 мм
- Виступ поршня до: 0,64 мм
- Довжина: 395 мм
- Товщина: 1,40 мм
- Ширина: 155 мм
Оригінальні номери:
OPEL 608805, 608812, 897044-7310, 97044731
Використовується в автомобілях:
Mazda: 323
Opel: Astra, Combo, Corsa, Vectra
Використовується в двигунах:
Isuzu:
17 D 4EE1 OHC 1699 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
Mazda:
4EE1-T 1686 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
Opel:
17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
X 17 D (4EE1) 1686 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
X 17 DT (TC4EE1) 1686 ccm; Дизель; Цилиндр: 4
Застосування:
ISUZU GEMINI, GEMINI Ліфтбек
MAZDA 323 S V (BA)
OPEL ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Фургон/універсал (T92), COMBO Фургон/мінівен (71_), CORSA B (S93), CORSA B Фургон/хетчбек (S93), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89), VECTRA B Хетчбек (J96), VECTRA B (J96), VECTRA B Універсал (J96)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Combo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 10071300 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 |
| Діаметр | 80 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.58 мм |
| Проекція поршня до | 0.64 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Серія | VECTRA B (36_) 1995-2002 |
| Сумісність з: | Opel ASTRA F CC (53_ 54_ 58_ 59_) 1991-1998, Opel ASTRA F (56_ 57_) 1991-1998, Opel ASTRA F Caravan (51_ 52_) 1991-1998, Opel ASTRA F Cabriolet (53_B) 1993-2001, Opel ASTRA F Van (55_) 1991-1999, Opel COMBO (71_) 1994-2001, Opel COMBO Kasten/Kombi 2001-, Opel CORSA B (73_ 78_ 79_) 1993-2002, Opel CORSA B Kasten (73_) 1999-2000, Mazda 323 S V (BA) 1994-2001, Opel VECTRA A CC (88_ 89_) 1988-1995, Opel VECTRA A (86_ 87_) 1988-1995, Opel VECTRA B CC (38_) 1995-2003, Opel VECTRA B (36_) 1995-2002, Opel VECTRA B Caravan (31_) 1996-2003 |
- Ціна: 2 557,50 ₴



