Прокладка колектора впускного Mercedes Sprinter 2,0 D/2,3 D

330 ₴
247,50 ₴
- В наявності
- Код: 13037000
- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Прокладка впускного колектора Mercedes Sprinter, Vito 2,0 D/2,3 D OM601
Ajusa 13037000
Використовується в автомобілях:
Mercedes-Benz:
190, C-Class, E-Class, Kombi, MB100, Sprinter, Stufenheck, T1, T1/TN, T2/LN1, V-Class, Vito
Korando, Musso
Доставку здійснюємо в день замовлення будь-яким зручним для Вас перевізником, при наявності товару на складі. При умові купівлі на суму понад 1500 грн і повної передоплати - доставка безкоштовна.
Постачання автозапчастин здійснюється у всі міста і області України зі складу в Черкасах: Вінниця, Дніпро, Донецька область, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Луганська область, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів та інші населені пункти України
Контактна інформація: 050-539-18-98, 097-389-26-22
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид прокладки | Впускного колектора |
| Код запчастини | 13037000 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t (903) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 2-t (901 902) 1995-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 4-t (904) 1996-2006, Mercedes-Benz SPRINTER 5-t (905) 2001-2006, Mercedes-Benz SPRINTER Kipper (905) 2001-, Mercedes-Benz VITO Bus (638) 1996-2003, Mercedes-Benz VITO Kasten (638) 1997-2003 |
- Ціна: 247,50 ₴







