Свічка розжарення Citroen Berlingo / Peugeot Partner 1.9D DW8 98- 11V


628 ₴
471 ₴
- В наявності
- Код: 0 250 202 020
- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Свічка розжарювання 11V Citroen Berlingo, Peugeot Partner 1.9D 98- DW8
Характеристики:
- Вик. свічки розж. із супроводом
- Вик. свічки розж. Штифтова свічка розжарювання
- Довжина 89 мм
- Момент затягування від 0 Н·м
- Момент затягування до 15 Н·м
- Монтажна глибина 30 мм
- Напруга 11 В
- Нахил конуса 63
- Розмір нарізі M 10 x 1
- Технологія з’єднання M 4
- Ширина зіва ключа 10
Оригінальні номери:
CITROEN 596069, 5960F6, 59622Z, 5962W2, 5962W3, 96165734
FIAT 9631658980, 9651029880, K9631658980, K9651029880
NISSAN 11065 6F900
PEUGEOT 5960 F6, 5962 2Y, 5962 2Z, 5962 W2, 5962 W3, 96 165 734
ROVER NCC 1001 00
TOYOTA SU00100351, SU00100714
VM 46072002F
Застосування:
CITROEN AX (ZA-_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), SAXO (S0, S1), XSARA (N1), XSARA Break (N2), XSARA Купе (N0), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C15 Фургон/мінівен (VD_), JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_), JUMPY I (U6U_), JUMPY I Платформа/шасі (BU_, BV_, BW_, BX_)
FIAT SCUDO Фургон (220_), SCUDO Автобус (220_), SCUDO Платформа/шасі (220_)
NISSAN MICRA II (K11)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C), 106 II (1A_, 1C_), 206 Хетчбек (2A/C), 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5), 306 (7B, N3, N5), 306 Break (7E, N3, N5), PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER ORIGIN Мінівен (G_), 106 Van II Фургон/хетчбек (1S_), 206 Van, 306 Фургон/універсал (N_, 7_), EXPERT Фургон (222), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_), PARTNER Платформа/шасі (5_, G_), PARTNER ORIGIN Фургон/мінівен (G_)
ROVER 100 / METRO Хетчбек (XP)
TOYOTA COROLLA (_E11_), COROLLA Compact (_E11_), COROLLA Liftback (_E11_), COROLLA Універсал (_E11_)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Nissan, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 106, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner, Micra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 0 250 202 020 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 1990, 1991, 1992 |
| Довжина | 89 мм |
| Напруга | 11 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина отвору гайкового ключа | 10 mm |
| Техніка підключення: | М4 |
| Момент затяжки від [Нм]: | 10 |
| Номінальна напруга [V] | 11 В |
| Довжина [мм]: | 89 мм |
| Покатість конуса | 63 |
| Доп. інформація 2: | Свічка розжарювання штифтова |
| Монтажна глибина [мм]: | 30 мм |
| Момент затягування до [Нм]: | 15 Н·м |
| Розмір різьби | M10x1 |
| Доп. інформація 1: | Здатність до послесвечению |
| Тип свічки | розжарювання |
| Сумісність з | Peugeot PARTNER (5F) 1996-, Peugeot EXPERT (222) 1995-, Peugeot EXPERT (223) 1995-, Peugeot EXPERT (224) 1995- |
- Ціна: 471 ₴



