Ролик ременя генератора Opel Movano / Renault Master 60x10x30

1 020 ₴
765 ₴
- В наявності
- Код: E2R0003BTA
- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
Ролик ременя генератора паразитний Opel Movano, Renault Master 2001-

- Зовнішній діаметр [мм] 60
- Внутрішній діаметр 10
- Ширина [мм] 30
Оригінальні номери:
DACIA 11 92 308 02R
MERCEDES-BENZ A 699 200 03 00, 699 200 03 00
NISSAN 8200725951, 1175000Q2E, 1192700Q0G, 119254EB0A, 8201003525
OPEL 93198828, 8200725951, 4452226
RENAULT 119230802R, 8200357341, 8200725951D, 8200725951
VAUXHALL 93198828, 8200725951, 4452226
Застосування:
DACIA DOKKER Express Автофургон/автобус, DOKKER вен (KE_), DUSTER (HS_), DUSTER Автофургон/спорто-утилітарний автомобіль, LODGY (JS_), LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205), C-CLASS T-Model (S205), VITO Mixto (Double Cabin) (W447), VITO Tourer (W447), VITO Фургон (W447), X-CLASS (470)
NISSAN JUKE (F15), NP300 NAVARA Пікап (D23), NV300 Kombi (X82), NV300 Фургон (X82), NV400 cовий борт платформою/ходова частина (X62, X62B), NV400 Автобус (X62, X62B), NV400 Фургон (X63LARгон (X62), PRIMSTAR Автос XX (83) задняя часть (C13), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), QASHQAI II SUV (J11, J11_), X-TRAIL (T31), X-TRAIL (T32_)
OPEL MOVANO B c з бортовою платформою/ходова частина (X62), MOVANO B Автобус (X62), MOVANO B Фургон (X62), MOVANO Автобус (X70), VIVARO A з бортовою платформою/ходова частина (X83), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO Arg (X83VAR B c бортовий платформою/ходова частина (X82), VIVARO B Автобус (X82), VIVARO B Фургон (X82)
RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), ESPACE IV (JK0/1_), ESPACE V (JR_), GRAND SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC III (JZ0/1_), GRAND SCENIC IV (R9_), KADJAR (HA_, HL_), KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KOLEOS I (HY_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), LAGUNA III (BT0/1), LAGUNA III Grandtour (KT0/1), LAGUNA купе (DT0/1), LATITUDE (L70_), MASTER III бортой/ходова частина (V, HV), UVSTER III (FV), MEGANE CC (EZ0/1_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II універсал (KM0/1_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE (K9A/M/N_), MEGANE IV Похисна задня частина (B9A/M/N_), MEGANE IV седан, SCENIC II (JM0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC IV (J9_), TALISMAN (LP_), TALISMAN Grandtour (KP_P) TRA II бортової платформової платформи/хід) TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC III з бортовою платформою/ходова частина (EG_), TRAFIC III Автобус (JG_), TRAFIC III Фургон (FG_), TWINGO III (BCM_), VEL SATIS (BJ0_)

BTA — польська фірма-виробник, що спеціалізується на продажу недорогих автозапчастин. Кіньком фірми є маточини та підшипники. Зділяє чимало уваги перевірки якості продуктів, що продаються: проводить геометричні дослідження, підбирає найбільш придатні матеріали та проводить комплексну оцінку виробів за допомогою твердомерів, а також мікротвердомерів.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Duster, Juke, C-Class, Kangoo, Koleos, Espace, Laguna, Primastar, Pulsar, Logan, Trafic, Master, Clio, Navara, Megane, Movano, Sandero, Vito, Scenic, Vivaro, Dokker |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | E2R0003BTA |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Movano |
| Сумісність з: | Dacia DOKKER 2012-, Dacia DOKKER Express 2012-, Dacia LOGAN II 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LODGY 2012-, Dacia SANDERO II 2012-, Mercedes-Benz C-KLASSE (W205) 2013 - GLA-KLASSE (X156) 12.13 -, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S205) 2014-, Nissan JUKE (F15) 2010-, Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10 JJ10) 2007-, Nissan QASHQAI 2014-, Nissan X-TRAIL (T31) 2007-, Nissan X-TRAIL (T32) 2014-, Opel MOVANO B 2010-, Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault Captur 2013-, Renault CLIO IV 2012-, Renault ESPACE IV (JK0/1_) 2002-2010, Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 2008-, Renault KOLEOS (HY_) 2008-, Renault LAGUNA II (BG0/1_) 2001-2007, Renault LAGUNA Grandtour II (KG0/1_) 2001-2007, Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2007-, Renault LAGUNA Coupe (DT0/1) 2008-, Renault Latitude (L70) 2010-, Renault MEGANE II (BM0/1_ CM0/1_) 2002-, Renault MEGANE Grandtour II (KM0/1_) 2003-, Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2003-, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault MEGANE CC (EM0/1_) 2003-2009, Renault MEGANE CC (EZ0/1_) 2010-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003-, Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009, Renault GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2009-, Renault MASTER III Bus (JV) 2011-, Renault MASTER III Kasten (FV) 2010-, Renault VEL SATIS (BJ0_) 2002-2009, Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001- |
| Тип призначення | Ролик поликлинового ременя Opel Movano / Опель Мовано 60x10x30 |
- Ціна: 765 ₴



