Радіатор основний Renault Logan / Sandero 04- МКПП -АС




2 900 ₴
2 175 ₴
- Під замовлення
- Код: R12120
Відправка з 01 червня 2026+380 (97) 389-26-22
Viber- +380 (73) 389-26-22
- +380 (50) 539-18-98 Viber, Telegram
- +380 (67) 680-50-09 СТО
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор Renault Logan, Sandero, Duster 1.2-1.6 04- МКПП, без кондиціонера

- Виконання радіатора: Паяні ребра
- Довжина решітки: 480 мм
- для ТЗ без системи кондиціонування повітря
- Глибина решітки: 16 мм
- Довжина решітки: 477 мм
- Матеріал водяного бака (радіатор): Пластмаса
- Матеріал охолоджувальних ребер: Алюміній
- Ширина решітки: 406 мм
Оригінальні номери:
DACIA 8200735038
RENAULT 214104453R, 8200735038, 8660003459
Застосування:
DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
LADA LARGUS Фургон (FS0_, FSA_), LARGUS Фургон/універсал (KS0_, RS0_, KSA_), LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_)
RENAULT LOGAN I (LS_), SANDERO/STEPWAY I (BS_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Тайвань |
| Код запчастини | R12120 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 477 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
| Серія | DUSTER 2010- |
| Сумісність з: | Dacia LOGAN Pickup (US_) 2008-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia SANDERO 2008-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007-, Renault SANDERO 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 175 ₴



