Кошик
636 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта
Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Agip ENI моторні масла

Agip ENI моторні масла

Всім відомий італійський бренд Agip змінився!

Тепер ми пропонуємо Вам моторні масла Eni!

Рекомендуємо сучасні високоякісні продукти італійського виробництва.
До асортименту масел Agip-Eni додані новинки. Масла поставляються в пластиковій каністрі і володіють високими споживчими властивостями.

Agip - комерційний бренд Італійської групи Eni S. p.A. - одного з лідируючих світових нафтових компаній. Agip веде діяльність на роздрібному ринку палива, а також на ринку мастильних матеріалів по всій Україні, пропонуючи високоякісні продукти і послуги.

Докладно:
Agip - торгова марка, що належить Eni S. p.A. - міжнародної компанії, що веде бізнес в 70 країнах світу. У компанії працює більше 76 тисяч співробітників. Акції компанії котируються на фондових біржах Мілана і Нью-Йорка (NYSE).
Три основних напрямки діяльності компанії Eni:
* Розвідка і Видобуток Вуглеводнів (Exploration and Production)
* Газ та Електроенергетика (Gas and Power)
* Нафтопереробка та Продажу (Refining and Marketing)

ENI - НАФТОПЕРЕРОБКА І ПРОДАЖУ
ENI володіє вісімдесятирічним успішним досвідом роботи на міжнародному нафтовому ринку і є одним з її лідерів. Останнім часом ENI здійснює безпрецедентний у своїй історії програму розвитку, будучи на сьогоднішній день однією з найбільших нафтових компаній у світі.

Вся історія діяльності по нафтопереробці та продажу продуктів нафтопереробки, починаючи з підстави AGIP (Agenzia Generale Italiana Petroli) в 1926 році, була відзначена успішним вирішенням поставлених завдань і реалізацією проектів, які здавалися на початку нездійсненними.

Компанія ENI (Ente Nazionale Idrocarburi) була заснована в 1953 році, її першим Президентом став Енріко Маттеї. У 90-ті роки ENI стає відкритою акціонерною компанією. У 2001 році компанія Agip Petroli остаточно інтегрується з Eni S. p.A. і стає Дивізіоном Нафтопереробки і Продажів (Eni S. p.A. Division Refining and Marketing)

Перший договір з СРСР на поставки нафти компанії AGIP (з ініціативи першого Президента концерну Eni Енріко Маттеї), укладений у 50-х роках минулого століття, відкрив західні ринки для нафти Радянського Союзу.

AGIP - МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
Діяльність з продажу мастильних матеріалів і спеціальних рідин під брендом Agip компанія Eni S. p.A. веде більш ніж в 70 країнах світу.
Eni S. p.A. - вертикально інтегрована нафтогазова компанія, одна з небагатьох, що працюють за повним циклом, включаючи дослідження і розробку формул, видобуток, транспортування і переробку нафти, виробництво базових масел і присадок, блендінг і фасування товарних масел.
ENI має 8 заводів з виробництва мастильних матеріалів під торговою маркою Agip, розташованих в Європі, Північній Америці, Африці і Далекому Сході. В Україну здійснюються поставки виключно з європейських заводів, розташованих в Італії, Іспанії, Німеччини та Голландії.

Гордістю компанії ENI є виключно висока якість мастильних матеріалів Agip, яке досягається завдяки новітнім розробкам і високому рівню якості застосовуваних для виробництва масел компонентів.

     ENI обладает разработками "ноу-хау" высочайшего международного уровня в области производства смазочных материалов и специальных продуктов для автомобилей благодаря работе собственного современнейшего научно-исследовательского центра в Милане, в котором работают около 800 специалистов.

     Во времена технологической специализации, когда эволюция двигателестроения привела к тому, что моторное масло стало настоящей составной частью двигателя, широкая и разнообразная линейка продуктов Agip предлагает правильный выбор для любого типа двигателя.

Від двигунів мотоциклів до найбільш досконалих спортивних автомобілів, від потужних дизельних вантажівок до сільськогосподарських тракторів, від електрогенеруючих турбін до гігантських морських силових установок; для будь-яких цілей завжди знайдеться продукт Agip, що гарантує високу ефективність, тривалий термін експлуатації, повна відповідність очікуванням клієнта і абсолютна повага до навколишнього середовища. Все продукты Agip находятся в процессе постоянной эволюции, как в плане соответствия растущим техническим требованиям разработчиков, так и соответствия все более ужесточающимся экологическим нормам.
    Высокое качество масел, производимых фирмой на своих заводах, подтверждается многолетним сотрудничеством Agip Petroli с ведущими командами чемпионата Formula-1. Уже тридцать лет логотип "шестиногая собака" можно увидеть на большинстве этапов чемпионата Formula-1, которые также транслируются по украинскому телевидению.

     Смазочные материалы Agip имеют одобрения практически всех крупнейших мировых производителей легковой и грузовой техники и промышленного оборудования.

На світових ринках масла Agip позиціонуються у верхньому ціновому сегменті, підкреслюючи виняткові якісні характеристики продукції.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner