Кошик
651 відгук
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Ремкомплект паливної системи дизельного авто

Ремкомплект паливної системи дизельного авто

Дизельні автомобілі користуються зростаючим попитом з кількох причин. До позитивних якостей дизеля у вашому авто можна віднести і максимально економічний витрата, і здатність працювати протягом довгих років. Однак, як і у випадку з будь-яким іншим агрегатом, дизель не вічний. Рано чи пізно, почнуть з'являтися проблеми різного роду. І чим швидше ви зреагуєте і підете на станцію технічного обслуговування (бажано, з запасним ремкомплект паливного насоса на дизель в кишені), тим більше шансів, що буде усунена поломка на самій ранній стадії, або зовсім буде попереджена.

Ремкомплект паливної системи дизельного авто

У даному матеріалі ми розповімо про переваги якісних ремкомплектів паливної системи на дизель і про те, що є сигналом тривоги в роботі агрегату.

 

Що може пошкодити паливну систему і насоси

Як вже говорилося, паливна система дизельного двигуна дуже довговічна. Авто з дизелем може прослужити трохи довше бензинового, так як сама конструкція агрегату передбачає серйозні навантаження і виробляється з їх урахуванням. Однак є кілька ситуацій, яких власник дизельного автомобіля повинен уникати:

  • заправка неякісної соляркою (подібне паливо зустрічається все рідше, тому що мова йде скоріше про уважності, ніж про невдалу спробу зекономити);
  • заправка без урахування сезонності (літня солярка густіє при негативних температурах, якщо спробувати завести авто в такому стані, можна пошкодити двигун);
  • рідкісний догляд за агрегатом (наявність сторонніх фракцій, навіть дуже дрібних, є серйозним чинником ризику);
  • несвоєчасна заміна ущільнювачів (система починає підтікати», змінюється рівень тиску, саме тому заміна ремкомплекту рекомендована навіть тоді, коли основна причина проблеми не в сальнику або клапані);
  • часті поїздки з майже порожнім баком (може стати причиною поломки насоса паливної системи, причому це характерно не тільки для дизельних агрегатів).

Також слід враховувати фактор часу. Як довговічний не був би дизель, саме вік стає найбільш частою причиною поломок деталей.

 

Деталі дизельної паливної системи

Паливним насосом високого тиску (ТНВД) називається самостійна деталь системи живлення ДВЗ. Такий вузол використовується і в бензинових агрегатах, але найчастіше його можна зустріти в дизелі. Він забезпечує подачу палива в циліндр і виконує розподільчу функцію. Найчастіше, виникнення несправностей паливної системи дизеля пов'язано саме з розподільним насосом. Це і не дивно, адже деталі дизельної паливної системи працюють під високим тиском, що з часом призводить до зношування (незалежно від того, наскільки якісною була деталь спочатку). До основних ознак зношеності і неполадок в роботі дизельного авто можна віднести такі симптоми:

  • вихлоп придбав насичений чорний колір;
  • двигун часто перегрівається, «з'їдає» більше палива, ніж раніше (при інших рівних), а показники потужності помітно впали;
  • жорстка робота агрегату і утруднений пуск.

До речі, незалежно від того, де саме буде проходити діагностику вашого авто: у СТО або у власному гаражі, ремкомплект дизельної паливної системи краще мати під рукою. У комплектацію такого набору включаються різні «витратні» комплектуючі деталі (лопаті, ущільнювачі, сальники, обвідні клапани), які в будь-якому випадку змінюються при розбиранні паливної системи.

 

Ремкомплект паливного насоса дизель

Как и в случае с любыми другими автомобильными деталями и комплектующими, при выборе ремкомплекта для топливной системы дизельного авто, лучше положиться на проверенного производителя. Иными словами, если бюджет позволяет, выбирайте оригинальные ремкомплекты для распределительного насоса и прочих элементов дизеля.

Ремкомплект топливного насоса

Обратите внимание, что комплектация такого набора деталей топливной системы на дизель зависит от марки, от разновидности насоса и его производителя. Поэтому лучше заранее выяснить все особенности и иметь такой набор «про запас».

По-перше, ремкомплект паливної системи дизель все одно знадобиться, так що варто розглядати його завчасне придбання, як вкладення коштів (і дуже вигідну, з урахуванням сталого зростання цін). А, по-друге, наявність цих комплектуючих заощадить вам час і нерви (і, ймовірно, гроші), коли прийде пора звертатися до працівників СТО.

Якщо ви плануєте замовляти ремкомплект для дизеля через Інтернет, рекомендуємо ознайомитися з каталогом нашої компанії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner