Кошик
657 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Турецькі колінвали Motus Crankshaft

Турецькі колінвали Motus Crankshaft

Компанія Motus Crankshaft безперервно працює в автомобільному секторі з 2003 року під девізом «High Performance Shared Power». Вона є зростаючою торговельною маркою як на внутрішньому турецькому, так і на міжнародному рівні. Компанія Motus Crankshaft має потужну інфраструктуру, складну техніку, широкий асортимент продукції, величезні виробничі потужності, а також кваліфікований і досвідчений персонал. Motus Crankshaft прагне стати регулюючої компанією свого сектора на глобальному рівні.

У виробництві Motus Crankshaft використовується високоякісний чавун, що дозволяє виробляти колінчасті вали в рамках загальних допусків вимірювань в глобальних стандартах. Як наслідок, інноваційна технологія ADI (тобто Austempered Ductile Iron) була реалізована під керівництвом досвідчених металургійних інженерів.

Компанія Motus Crankshaft досягла зниження рівня відмов у виробництві до максимально низького рівня (% 0,1) завдяки повній автоматизації виробничих ліній, імпортованих з Європи. Motus Crankshaft виробляє колінчасті вали, що використовуються для двигунів легкових автомобілів і комерційних автомобілів, для бензинових і дизельних моторів, для двигунів важких транспортних засобів, до землерийних машин і важким промисловим компонентів, з яких компанія починала виробництво.

Motus Crankshaft виробляє колінчасті вали у своїх власних закритих приміщеннях площею 12000 м2, успішно експортує 40% продукції в 50 країн, з яких 15 є членами Європейського союзу.

Motus Crankshaft постійно використовує інноваційні технології для виробництва високоякісних колінвалів для досягнення головної мети, заснованої на взаємній довірі - створення стійкого співробітництва зі своїми клієнтами та дилерами. В рамках цієї області Motus Crankshaft використовує персонал, який відповідає за виконання післяпродажної підтримки за вимогами клієнтів у регіонах Туреччини.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner