Кошик
636 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта
Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Прокладка головки болка циліндрів.

Прокладка головки болка циліндрів.

Прокладка головки блоку циліндрів

Прокладка головки блоку циліндрів (прокладка ГБЦ) є частиною двигуна внутрішнього згоряння, призначена для ущільнення і герметизації між камерою згоряння, масляних каналів двигуна і охолоджуючого контура. Прокладка головки встановлюється між блоком циліндрів і головкою блоку циліндрів і витримує високі теплові та механічні навантаження. Прокладка ГБЦ так само гарантує, що ніякі рідини або гази не вийдуть за межі камери згоряння.

Як розпізнати, що прокладка ГБЦ прогоріла?

  • Охолоджуюча рідина в моторному маслі:

Охолоджуюча рідина потрапляє в блок двигуна і змішується з моторним маслом. Це знижує змазує здатність масла, збільшується тертя, що призводить до більшого зносу і пошкодження робочих компонентів.

Жовта слиз на кришці маслозаливної горловини може бути ознакою перегорів прокладки головки.

  •  Масло в охолоджуючої рідини:

Моторне масло може потрапити в контур циркуляції охолоджуючої рідини двигуна. У результаті канали і труби транспортного засобу забиваються і засмічуються.

  • Дим з вихлопної труби:

Охолоджуюча рідина може надходити в камеру згоряння, в процесі згоряння утворюється білий пар, що виходить з вихлопної труби. При потраплянні великої кількості води або охолоджуючої рідини в камеру згоряння може статися гідроудар. Крім цього, присутність води в моторному маслі призводить до корозії в циліндрах.

  •  Втрати масла і охолоджуючої рідини:

Це можна виявити безпосередньо на двигуні: подивитися контактні поверхні блоку циліндрів і головки, перевірити, чи немає витоку мастила.

  • Відпрацьовані гази, що надходять в охолоджуючу рідину:

В результаті потрапляння великої кількості газів з камери згорання в контур охолодження, зменшується охолодження двигуна, що може привести до перегріву двигуна.

  •  Інші симптоми:

Підвищене споживання охолоджуючої рідини, втрата потужності, бульбашки охолоджуючої рідини.

Заміна прогоріла прокладки головки циліндрів.
Для заміни прокладки головки блоку циліндрів потрібно виконати багато необхідної роботи. По-перше, повинні бути зняті, демонтовані деякі частини в моторному відсіку для того, щоб мати чіткий доступ до двигуна. До них відносяться різні з'єднання шлангів, впускний колектор і інші частини, щоб безперешкодно зняти головку блоку циліндрів. Цей процес відрізняється в залежності від моделі транспортного засобу. Крім того, поверхні блоку і головки повинні бути ретельно очищені, перш ніж встановлювати нову прокладку головки. Як тільки це буде зроблено, встановлюється нова прокладка головки і монтуються всі інші частини. І, нарешті, моторне мастило і охолоджувальна рідина транспортного засобу повинні бути замінені, так як вони можуть бути забруднені через перегорів прокладки головки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner