Кошик
651 відгук
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Ізраїльські вкладиші King

Ізраїльські вкладиші King

Компанія King була заснована в 1960 році з однією метою: виробляти і постачати на ринки запчастин вкладиші для двигунів найвищої якості.

Вкладиші двигуна King відрізняються високою точністю і якістю.

Спеціалізується на підшипниках двигуна, компанія King створила велике пропозиція продукту, яке включає в себе широкий спектр вкладишів двигунів для автомобілів ― малотоннажних вантажних великої вантажопідйомності, морських, авіаційних і багатьох інших типів двигунів внутрішнього згоряння. King використовує для виробництва вкладишів самі якісні матеріали і передові проекти, щоб забезпечити повне задоволення споживачів.

Від концепції до кінцевого продукту ― усе робиться під одним дахом. Це дозволяє компанії King більш ефективно і з більшою точністю проводити підшипники для того, щоб іти в ногу з потребами клієнтів. Всі вкладиші проходять контрольно-пропускні пункти суворого контролю якості протягом усього виробничого процесу. Кілька поетапних перевірок якості гарантують, що вкладиші тільки найвищої якості потраплять в руки кінцевого споживача.

King є першим вибором у вкрай складних і точних авіаційної і гоночної промисловості через поглибленого розуміння конкретних потреб цих галузей.

Для досягнення мети ― постачання високоякісних підшипників ― компанії King довелося винаходити весь виробничий процес від початку до кінця, що робить King піонером у розвитку фірмового обладнання для виробництва і багатофункціональних, високошвидкісних виробничих ліній.

Зводами King

Як постачальник OE для авіаційно-космічної промисловості, весь підхід до якості компанії King ґрунтується на стратегії нульових помилок. Той же принцип стосується і автомобільним вкладишів. Виробництво якісного продукту є головним завданням.
Для того, щоб досягти цього, компанія контролює весь ланцюжок поставок продукту зі свого заводу. Виробничий процес починається з основного сировини і закінчується упакуванням і доставкою кінцевого продукту. Це гарантує повне якість та матеріально-технічну схоронність протягом усього процесу.

Выгоды:
- высочайшее качество продукции
- высочайший уровень точности
- высокая эффективность
Производство от А до Я:
сплавы, литье, склеивание, спекание, резка и формирование, обработка, посадка, упаковка и логистика.

С каждым годом двигатели становятся все более требовательны к нагрузкам.

Улучшенные материалы и технология изготовления вкладышей двигателя компании King отвечают самым жестким требованиям всех сегментов рынка: легкового, грузового, промышленного, авиационного, водного транспорта и двигателей, рассчитанных на высокие обороты.

Улучшенные материалы для повышения производительности:

AM ― стандартный материал на алюминиевой основе, эквивалентный SAE-783, для низко- и средне-нагруженных двигателей.

SI/HP ― материал на алюминиевой основе, усиленный 2,5-3% кремния, для средне-нагруженных двигателей или коленчатых валов из чугуна с шаровидным графитом.

SM ― самый прочный материал на алюминиевой основе. Сплав усилен добавлением марганца и хрома (Mn, Cr), для применения в двигателях с высокой нагрузкой.

CP/CA ― стандартный материал на медной основе, эквивалентный SAE-794, для средне-нагруженных двигателей.

SX/XA ― усиленный материал на медной основе, с более высоким содержанием олова, для средне- и высоко-нагруженных двигателей.

XP (pMax Black(TM)) ― три-металлический материал с уникальной структурой для гоночных двигателей. Рабочий слой имеет наноразмерное упрочнение (разработка King) для обеспечения высокой максимальной нагрузки.

SV ― бессвинцовый материал на основе серебра, содержащий твердые смазочные добавки, распределенные в серебряной матрице. Для экстремально нагруженных двигателей. Может использоваться в качестве замены материала типа Sputter.

SP ― бессвинцовый або містить свинець матеріал з напиленим робочим шаром (Sputter) ― покриття, нанесене осадженням з пари в вакуумі для екстремально навантажених двигунів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner