Кошик
651 відгук
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Запасні частини VDO

Запасні частини VDO

Компанія VDO була і залишається одним з найбільших постачальників оригінальних запчастин. Вона є лідером на світовому ринку з виробництва електричних компонентів та модулів для легкових і вантажних автомобілів.

Компанія була заснована в 20-х роках минулого століття Адольфом Шиндлингом в Німеччині. Підприємство порівняно швидко стало популярним виробником тахометров та іншого обладнання для автомобільної промисловості.

У Східній Європі компанія придбала широку популярність у 2000 році, коли в результаті злиття автомобільного концерну Siemens Automotive і Mannesmann VDO, було створено підрозділ Siemens VDO Automotive AG.

В наші дні VDO Automotive входить в десятку лідерів світових постачальників запчастин, будучи підрозділом німецького концерну Siemens AG з окремим правовим статусом. На підприємстві працюють понад 50 тисяч співробітників 137 філіях в 34 країнах світу. Річний оборот Siemens VDO Automotive перевищує вісім млрд. доларів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Німеччині.

Інженери компанії активно працюють у сфері розробки нових технологічних рішень, що підтверджено більш семи тисячами зареєстрованих патентів.

Siemens VDO Automotive регулярно приймає участь у семінарах, де представляє останні розробки та новинки, в черговий раз доводячи світу свою професійність і боротьбу за якість.

На даний момент Siemens VDO Automotive AG виробляє електричні модулі і компоненти для легкових і вантажних автотранспортних засобів, великий асортимент електромеханічних і електронних систем.

Основні напрямки виробництва запчастин компанією VDO включають в себе:

- паливні системи бензинових і дизельних автомобілів ― регулятори тиску палива, клапани регулювання подачі палива;

- електричні бензонасоси;

- блоки подачі в зборі з датчиком рівня палива;

- насоси підкачки палива;

- датчики рівня палива;

- обладнання систем склоочисників та склоомивачів;

- системи управління та контролю;

- датчики систем двигуна;

- обладнання систем круїз-контроль і контроль дистанції;

- інформаційне обладнання приладових панелей;

- системи безпеки, сигналізації, навігації.

Зараз Siemens VDO є одним з основних виробників бортового пристрою (OBU) для вантажівок в Німеччині.

Окремим, порівняно недавно створеним, напрямком діяльності компанії є автомобільна аудіотехніка, яка почала освоюватися VDO після покупки в 1999 році заводів по виготовленню аудіосистем для автомобілів фірми Philips.

Основні споживачі продукції Siemens VDO Automotive ― великі автовиробники з світовим ім'ям Daimler Chrysler, BMW, Ford, Volkswagen Group і GM Group. На ці компанії в 2005 році припадало більш 50% всього обороту фірми. Великими замовниками залишаються і PSA, Renault, Hyundai, Honda і Fiat.

Компанія здійснює поставки своєї високоякісної продукції, сертифікованої відповідно до ISO, дотримуючись європейських вимог і стандартів.

З деякими продуктами цього бренду Ви можете ознайомитися тут.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner