Кошик
657 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Повітряні фільтри MANN-FILTER

Повітряні фільтри MANN-FILTER

Те, що робить компанія Mann-Filter, компанія робить правильно. Найкращим доказом цього є великий асортимент продукції і популярність у всьому світі. Інноваційні розробки повітряних, масляних, паливних і салонних фільтрів дозволяють компанії Mann-Filter пропонувати повний спектр фільтрів для всіх сучасних типів двигунів та машин, у тому числі для сервісних програм обслуговування.
При цьому ноу-хау і асортимент компанії виходять далеко за межі області обслуговування транспортних засобів. Навіть у виробництві промислових фільтрів позашляхової специфіки (наприклад, для будівельної техніки та суден) Mann-Filter встановлює стандарти в усьому світі.
Продукти Mann-Filter відповідають вимогою і специфікаціям виробників транспортних засобів. Це дуже важливо, якщо врахувати, що якість фільтрів інших окремих виробників на вторинному ринку далеко не відповідає стандартам.
Відкрийте для себе захоплюючий світ продуктів Mann-Filter, звичайно ж в оригінальній якості!
Найкращий захист від бруду всмоктується

Повітряний фільтр захищає ваш двигун від передчасного зносу. Сажа, пилок, пил і інші частинки в навколишньому повітрі не потрапляють в камеру згоряння двигуна завдяки якісному повітряного фільтру. Пошкоджень, таких як задираки поршня, дефекти в електронних компонентах, можна уникнути за допомогою ефективної фільтрації всмоктуваного повітря.

Повітряні фільтри Mann-Filter характеризуються, зокрема, наступними перевагами:

  • надійність протягом всього інтервалу між обслуговуваннями;
  • висока ступінь фільтрації;
  • низький опір потоку повітря;
  • міцність і 100%-ва герметичність;
  • спеціальний папір зі спеціальним тисненням для високої стабільності складок у фільтрах;
  • водонепроникність завдяки спеціальному просоченню волокон;
  • оптимальний захист для двигуна, датчика маси повітря та інших датчиків.

Завдяки високоякісному виробництва, повітряні фільтри бренду MANN-FILTER завжди зберігають стабільні розміри, що, безумовно, забезпечує надійність фільтрації. Вони стійкі до різних механічних навантажень, наприклад, коли місце для фільтра вузьке або звивисте.

Фільтруючі елементи легко встановлюються і видаляються. Повітря фільтрується ефективно, безперешкодно проходячи через повітрозабірник, тим самим забезпечуючи оптимальний склад повітряно-паливної суміші ― основна вимога для стабільної роботи двигуна.

Більше безпеки.

Частинки тліючої сигарети можуть нести реальну небезпеку, якщо повітряний фільтр не забезпечений вогнезахисним просоченням. Безліч повітряних фільтрів Mann-Filter вже забезпечені цим спеціальним пропитывающим складом. Такі фільтри значно зменшують ризик запалення у всмоктуючому колекторі. Якщо фільтруючий матеріал запалюється, то частинки просочення сприяють негайного припинення запалення. Вогнестійкі якості фільтрів зберігаються протягом всього терміну експлуатації.

Ніколи не можна чистити фільтр для очищення повітря.

Фильтры для очистки воздуха предназначены для длительных нагрузок при температуре до 80°C. Это ведет к старению и увеличению хрупкости фильтрованной бумаги. При чистке воздушного фильтра посредством сжатого воздуха происходит разрывание фильтрованной бумаги и, таким образом, происходят потери производительности фильтрации. Зачастую, микротрещины невозможно увидеть на фильтрованной бумаге невооруженным глазом. После такой чистки фильтра нельзя исключать последующее повреждение двигателя.

Когда нужно менять фильтр для очистки воздуха?

Щоб чисте повітря проходив безперешкодно до мотору, повітряний фільтр повинен змінюватися на регулярній основі. В сервісній документації виробників транспортного засобу обов'язково присутня інформація про проміжках заміни.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner