Кошик
636 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта
Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Elring – Das Original

Elring – Das Original

Elring ― один з кращих партнерів для підприємств, що здійснюють кваліфікований ремонт двигунів. Компанія Elring пропонує широкий орієнтований на потреби ринку асортимент прокладок, ущільнювальних комплектів прокладок і сервісних деталей, а також великий вибір герметиків.

Трохи історії:

У 1879 Пауль Lechler (Paul Lechler) заснував у Штутгарті фірму з торгівлі технічною продукцією (пізніше стала фірмою Elring GmbH). Вже в 1885 році Річард Клінгер (Richard Klinger) заснував у Відні виробничий цех. У 1994 році відбувається об'єднання фірми Elring GmbH з автомобілебудівним підрозділом фірми Richard Klinger GmbH, в результаті чого утворена компанія ElringKlinger GmbH. 2000-й рік був ознаменований злиттям ElringKlinger GmbH з головним консорциальной фірмою ZWL AG. В результаті чого було утворено Акціонерне Товариство ElringKlinger AG. У цьому ж році акції підприємства введені в біржовий індекс SDAX. У 2009 ― акції підприємства введені в біржовий індекс MDAX.

До 2012 року Концерн ElringKlinger володіє 42 підприємствами в 19 країнах світу (традиційні автомобільні ринки).

Продукція:

Вся оригінальна продукція Elring за своєю якістю відповідає первинної комплектації автомобіля – виробництва компанії ElringKlinger AG. Компанія розробляє і випускає вузли для двигунів, коробок передач та вихлопного тракту, а також для альтернативних приводних систем практично всіх фірм-виробників автомобілів і двигунів.

Новаторський потенціал і компетентність в області комплектуючих для первинного оснащення є запорукою високої репутації та успішної діяльності на загальносвітовому ринку автомобільних запчастин. Протягом багатьох років багата традиціями марка "Elring – Das Original" є гарантією вищого рівня якості, безпеки, сервісу, швидкості доставки і надійності.

Чи йдеться про вантажних або легкових, старовинних або гоночних автомобілях, а також плавзасобах: для будь-яких сфер застосування, де необхідно забезпечити надійне ущільнення вузлів, компанія Elring пропонує широкий асортимент герметиків, багаторазово випробуваних на практиці. Ці герметики, відрізняються високими експлуатаційними властивостями, чудово зарекомендували себе як серед професіоналів, так і любителів.

Герметики Elring таких відомих марок, як Dirko, Curil і AFD, відповідають всім вимогам надійності і стійкості при впливі різних температур і агресивних середовищ; при цьому вони зручні у використанні. Ці матеріали завжди забезпечать вам надійність і безпеку.

Сертифікати:

У компанії ElringKlinger продукція і виробничі процеси постійно піддаються аудиторським перевіркам екологічного менеджменту, щоб забезпечити безпеку та ефективність виробничих технологій.

Щорічно проводяться системні аудиторські перевірки всього концерну, в рамках яких всі підрозділи та цехи перевіряються на виконання правил захисту навколишнього середовища та охорони здоров'я. На виробничих підприємствах компанії по всьому світу у відповідних процесах впроваджено систему екологічного менеджменту ISO 14001 згідно ISO 9001/TS 16949.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner