Кошик
657 відгуків
Працюємо з 10:00 до 18:00. СБ-НД - вихідні.Нова Пошта

Вітаємо! Ми працюємо в понеділок-п'ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу та неділю просимо Вас оформляти замовлення на сайті, вони будуть оброблені в понеділок. Ви завжи можете залишити заявку в електронному виді, наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий робочий день.

Diesel.ck.ua Інтернет-магазин запчастин

Фільтри WIX

Фільтри WIX

На сучасному ринку автомобільних запчастин доступні сотні різних марок фільтрів. Багато з них мають власний розширений маркетинг. Важко в таких умовах зробити оптимальний вибір.

Ми радимо звернути увагу на такого виробника, як WIX-FILTRON.

Завоювавши американський ринок, фірма WIX Filtration Corporation прийняла рішення в 1997 році про входження в Європейський ринок через інвестицію joint-venture з фірмою FILTRON. Таким чином організувалася фірма WIX-FILTRON, яка стала базою для подальшого завоювання Європейських ринків.
 

Після 14 років з того часу, WIX-FILTRON увійшов у четвірку найбільших виробників фільтрів в Європі. Значимість європейського відділу корпорації найкраще відображають числа: завдяки зусиллю 1200 працівників щорічно 60 мільйонів фільтрів експортуються в 70 країн світу. Найкращий доказ досягнутого успіху той факт, що WIX-FILTRON постачає фільтри на перше оснащення майже у всі Європейські автопроизводящие концерни. Зокрема, WIX є партнером таких фірм як Ford, Volkswagen, Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault і багатьох інших.

Продукція WIX виробляється на 15 заводах на 4 континентах, а кожен завод має власні проектно-дослідницькі центри і відповідає за якість і поширення фільтрів у своєму регіоні. У реченні WIX є більше 7000 різноманітних фільтрів. В даний час асортиментна покриття потреб Європейського ринку перевищує 96%. Кожен рік число нових продуктів збільшується на кілька сотень позицій.

Найкращим доказом того, що фільтри WIX забезпечують гідний захист Вашого транспортного засобу, є факт, що цього бренду довіряють майже всі авто-виробники. Продукція тестується на всіх етапах розробки, починаючи з конструкторських і проектних робіт, і проводиться як у власних лабораторіях WIX-FILTRON в Польщі і WIX Filtration Corporation в Північній Кароліні в США, так і в зовнішніх, незалежних лабораторіях.

Всі заводи мають сертифікати за нормами ISO/TS.

Гідний особливої уваги виробничий центр в Польщі.

На 50 000 квадратних метрів площ розміщені сучасні виробничі лінії всіх типів фільтрів, центр дослідження і розвитку, а так само центр дистрибуції на Європу, азіатську частину Росії, Африки та Близького Сходу.

У жовтні 2005 року засновники-представники компанії «Wix-Filtron Poland» і міжнародний автомоторний концерн «Affinia Group» заклали нове виробництво, аналогів якого на сьогодні в Україні немає. Основним видом діяльності "WIX-FILTRON Україна" є виробництво повітряних, паливних і масляних фільтрів до автомобілів іноземних та вітчизняних марок (як легкових, так і вантажним), а також сільгосптехніки і реалізація всього пропозиції фільтрів торгової марки "WIX-filters".

В місті Красилів Хмельницької області знаходиться побудований з нуля завод, який відповідає всім європейським стандартам. Підприємство в Україні є одним з 15 заводів у світі, входять у групу підприємств AffiniaGroup, що виробляють фільтри.

На даний момент у компанії «WIX-FILTRON Україна» працює понад 120 осіб. Співробітники заводу періодично навчаються та проходять стажування на головному Європейському підприємстві в Польщі і проходять профільні навчання в Україні.

На сьогоднішній день «WIX-FILTRON Україна» має 4 виробничі лінії, на яких проводиться за одну зміну близько 2500 панельних повітряних фільтрів, 3400 круглих повітряних фільтрів і 8500 масляних фільтрів. В цілому, в Україні виробляється 210 типів повітряних фільтрів і 50 типів масляних фільтрів.

Для виробництва продукції використовуються тільки самі якісні компоненти: зокрема, папір від Hollingsworth&Vose, Ahlstrom, Neenah Gessner, метал від Arcelor Mittal (Польща) та Mi-king (Чехія).
Продукція, яка виробляється на підприємстві в Україні, призначена, як для продажу в Україні, так і для експорту, що свідчить про її високу якість.

В 2008 году продукция «WIX-FILTRON Украина» в финале Всеукраинского конкурса качества продукции (товаров, работ, услуг) «100 лучших товаров Украины» стала Лауреатом в номинации «Продукция производственно-технического назначения».
В 2009 году «WIX-FILTRON Украина» внедрил систему управления качеством и получил Сертификат ISO 9001:2008.

Якість продукції WIX підтверджується статусом постачальника фільтрів для оригінального устаткування і оригінальної комплектації для таких компаній, як: Chrysler, Fiat, Ford, Jaguar, LandRover, Lotus, Rover, Nissan, Opel, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen Group.
А в сегменті важкої промисловості для Agco, Bombardier, Case, NewHolland, Caterpillar, Freightliner, Hydac, JohnDeere, Massey-Ferguson, Nissan Industrial, Waukesha, Yale.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner